Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen a Xantus olasz, orosz...

Milyen a Xantus olasz, orosz kéttannyelvűje?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok jobban? Melyiken jobb a nyelvoktatás? Milyenek az osztályközösségek? Melyiken jobb az olaszon ill. az oroszon vagy az angolon? Ha az olaszt vagy az oroszt választom főnyelvként, második nyelvként biztos, hogy angolul tanulhatok vagy azt is mondhatják, hogy "túl sokan tanulnak angolt, ezért te más nyelvet válassz"?

2018. márc. 19. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj ANGOLRA első nyelvként mindenképp, period. Többi nyelvet lesz lehetőséged tanulni közben is, és az angol alap elvárás a világon mindenhol, az a legfontosabb.
2018. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Arra megyek, de ha mégsem sikerülne bejutnom, azért kérdezem.
2018. márc. 19. 14:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Angol kezdore mennel? En arra szeretnek, de sajna a lista vegen vagyok:(( hat remelen, hogy meg 30 kb kieshetnek.
2018. márc. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Angol középhaladóra.A tavalyi legutolsó bejutóhoz képest feljebb vagyok a listán, a pontom is több, de félek, hogy nem lesz elég. Te beírtad az olaszt vagy az oroszt? Tavalyihoz képest feljebb vagy a listán?
2018. márc. 21. 07:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Aha, oroszt igen. Leginkabb oda szeretnek menni. A szobelit nagyon elrontottam... ha kb 30-an kiesnek elolem, csak akkor vagyon bennt.
2018. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Te?
2018. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor én hátrébb vagyok, mint te. De én is reménykedem.
2018. márc. 21. 16:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Komoly hatrebb vagy? Csodalkoznek, mert en elegge a vege fele vagyok. De amugy ebben az évben keves jelentkezo volt, szoval eselyes hogy meg te is bejuss. Meg en is remelem.:) szobeli hogy ment?
2018. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az angol középhaladóra többen jelentkeztek most,mint tavaly. Úgy emlékszem kb 200 körüli volt a lista. Tavaly 180 volt. Én a 150-en belül vagyok. Tavaly a 150. volt az utolsó, akit felvettek. Reménykedem.
2018. márc. 23. 21:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Es oroszon hanyadik vagy kb? En arra gondoltam, hogy arra kevesebb a jelentkezo.:)
2018. márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!