Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nos, hetedikes vagyok . Az...

Nos, hetedikes vagyok . Az elmúlt időben elgondolkoztam azon h le kéne tennem egy angol középfokú nyelvvizsgát. Tudnátok segíteni!?

Figyelt kérdés
Azt szerettem volna megkérdezni tőletek h ti mikor tettétek le a nyelvvizsgát és mennyi ideig tanultatok a vizsgára!? Igazából mindenki azt mondja körülöttem h ráér még a dolog, meg majd elég kilencedikbe vagy azután . De azért megpróbálnám . Vagy esetleg még mely azok a dologk amiket nem tanultam meg ( vagyis még nem tanítják hetedik osztályba csak később ) Tudnátok segíteni és írni!?

2018. márc. 21. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

9.-es voltam, amikor elsőre sikerült angolból a B2 szintű nyelvvizsga. :)

2018. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a fenének próbálnád meg? Hova rohansz? Az életről való ismereteid sincsenek még meg a szövegek értelmezéséhez, a témákhoz való gondolatokhoz.
2018. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet már nem így van, de mintha nyelvvizsgázni csak 14 éves kortól lehet menni.

Én 10. osztályban csináltam, elsőre meglett, kb. 3-4 hónapot készültem rá intenzívebben

2018. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jelentkezés naptári évében kell betölteni a 14-et.
2018. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!