Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy gyakorolhatom ezeket...

Hogy gyakorolhatom ezeket angolbol?

Figyelt kérdés

Error recognition

Incomplete sentence

Text completion


Hogy tudom ezeket begyakorolni hogy tudjam?

Mikor mit hasznalunk

Meg a hibakat hogy ismerjem fel?

TOEIC exam ez a harom feladattol felek van barmi szabaly hogy mikor mi kovetkezik a text completion es incomplete feladatoknal?

Elore koszonom



2018. márc. 22. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt írja az egyik TOEFL felkészítő: read as much as possible, paying attention to grammar forms that are new to you. Read newspapers, magazines, and books. Any topic that interests you will suffice. The more complicated the subject matter, the better, but don’t become discouraged by trying to read advanced magazines or complicated newspaper articles that are too far above your level

Ennél jobb tanács nincs. Amin olvasás közben fennakadsz, azt szépen tisztázod, utánanézve, több forrásban is, ha egyben nem találod (van, hogy három grammart és 2 usage-et átnéz az ember, mire említést talál pont arra az egy dologra, ami épp érdekli), hogy ezt most miért így.


Az én megfogalmazásom szerint (de én csak egy vagyok a bolygólakókból) ezek a magas szintű nyelvvizsga-feladatok inkább burkolt intelligencia-tesztek, mint mások. Itt is kétféle megközelítés létezhet, az egyik a tudod a helyes választ, a másik a kigyilkolod a nem helyes válaszokat. No persze az értelmet mindig vizsgálnod kell. Nyilván kérdésenként változik, nálad pont melyik a célravezetőbb módszer.

2018. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a kettő véletlenűl nem ugyanaz?


Incomplete sentence

Text completion

2018. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom online testnel ket kulon topic


Az elsonek koszi👍

2018. márc. 22. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!