Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek, ha összesen...

Hogyan készüljek, ha összesen 8,5 hetem van a vizsgáig? Leírásban részletek .

Figyelt kérdés

Gazdasagi angol nyelvvizsgarol van szo B2es szinten.


Az angolom szintjere ra merem mondani ,hogy B2 , de igazan erosnek azert nem mondanam. Talan stabilnak .


Mar 2 honapja viszonylag intenziven keszulok , magantanarhoz is jarok. Nem vagyok a tanitasaval megelegedve,mert olyan szavakat tanit legtobbszor videokbol,amit ugy sem fogok hasznalni ,foleg nem szobelin . A penzre megy,ez vilagossa valt.


Mar szinte az elejetol keszulok es kulon szotarat vezetek.


A vizsga igy fog kinezni :

Mindegyiknel minimum 40%ot kell elerni, osszessegeben pedig 60%nak kell lennie.


Irasbeli:

-leveliras: eddig csak magamtol irtam, szerintem ez nem megy rosszul. Konyvek mintapeldaibol probalkozok.

- tablazat leirasa : sosem csinaltam , ezt sem vettuk meg a magantanarral ..

- olvasott szovegertes : van,hogy 70%ra sikerul,van hogy 80% . A legrosszabb eddig 50% volt.


Szobeli

-bemutatkozas szakmai resszel : ez csak egy kis ismetlest igenyel,ez mar az eleken is ment .

-szituacio: no igen,itt barmi lehet. A gyakorlokonyvben amik vannak szituaciok ,egyiket sem vettuk meg a tanarral. Kulonben egy olyan szemely,aki istennek hiszi magat , es a menetrendjebe nem ad jogot beleszolni.

Gyorsan tudok reagalni a kerdesekre,jon az otlet is,de van,hogy hibasan. Sokszor van,hogy magyarul nem tudok mit mondani...kulfoldiekkel es csoporttarsammal gyakoroltam ,egyedul is szoktam.


Hallott szovegertes: ez a rettegett resz. Gyakorlaskor kb 50% ot szoktam irni . Van ,hogy 60% . De ott vizsgahelyzetben szerintem orulok, ha osszejon majd a 40%



Sok idot forditok arra,hogy meglatok egy temat es elkezdem kidolgozni,hogy mit mondanek rola. Vagy uj szavakat irok ki. Ezekkel sok ido elmegy



Tanacsosabb lenne hagyni ezeket a plusz keszuleseket,es celzottan a konyvbol csinalni ? A magantanarom multkor is eszrevette h elore csinaltam vmit es mondta, h legkozelebb ilyet ne.

Nagyon felidegel, csak azert nem valtom le ,mert nincs masik. (Egyeb okokbol)


2018. márc. 27. 00:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Bgf a vizsga egyebkent.
2018. márc. 27. 00:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy hatalmas nagy anomália vagy számomra.


Elfelejtetted, hogy ki hordja a nadrágot. Mindig a vevő... már nem alapszinten vagy, szóval nyugodtan szólhatsz, hogy mi nem megy és min kéne javítania.

2018. márc. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Halgass online rádiót, ahol csak dumálnak.
2018. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

képzeljétek,a dolog érdekessége,hogy szóltam neki ,hogy mi mást gyakorolhatnánk,és erre azt mondta,hogy túlkomplikálom a dolgot,és már nem alapfokon vagyok,így az a véleménye,hogy nem kell annyit gyakorolnom.

kattant egy tanár..hihetetlen..hogy tanulnék,és ezt kapom,hogy vegyek vissza a tanulással..

2018. ápr. 7. 21:33
 5/5 A kérdező kommentje:
mert a pénzkiadás bosszant,hogy kiadom,de nem azt kapom,amit szeretnék ráadásul nem nagy kérés,nem lehetetlen dolog.
2018. ápr. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!