Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek emelt angol...

Hogyan készüljek emelt angol szóbelire?

Figyelt kérdés
A korábbi feladatsorokból már majdnem mindet megcsináltam, az összes 90% körül van, szóval ez a része megy. Ugyanakkor azt nem tudom, hogy hogyan készüljek a szóbelire...Valaki azt mondja, hogy nagyon nehéz és inkább felsőfokhoz közelít és nem is lehet rá készülni, mert bármit kérdezhetnek és tudni kell és nagyon fura dolgokat is kérdezhetnek pl. génmódosított növények, de aktuális hírek, politika stb., minden ilyen játszik., más meg azt mondja, hogy tanuljak meg tételeket, mint nyelvvizsgára és, ha azt tudom, akkor minden oké....Én ezt már nem értem...
2018. febr. 3. 12:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!