Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt ma valaki német (írásbeli...

Volt ma valaki német (írásbeli, középfok) Origo nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Első és utolsó feladatra nem emlékeztek nagyjából?
2018. ápr. 7. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én:)

A szövegértésre és a fordításra gondolsz?

2018. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Igen :)

Bár én sem emlékszek a pontos adatokra, de azért leírom amire igen. Megírnád Te is hasonlóakat írtál e?


Szövegértés:


Mit tartalmaz a tanulmány?

Valami olyasmi, hogy az európaiak átlagéletkora magas. Leírtam mennyi férfiak és nők esetében.


Mi lesz a jövőben?

Ezt már nem tudom.


Mennyi a max életkor?

130 év


Milyen véleményen vannak az egyes kutatók?

Erre sem emlékszek.


Milyen problémák befolyásolják a ....?

stessz, depresszió, alkoholizmos, dohányzás


Milyen egyéb van még?

érzelmi


Munkanélküliekre hogyan hat?

?


Férfiak társuk elvesztése után....?

?

2018. ápr. 9. 18:06
 3/3 A kérdező kommentje:

A közvetítés meg ha jól emlékszem egy holland világítótorony őr munkájáról. Hogy mennyire érdekes, technikailag felszerelt, jelzi ha bajt észlel a partiőrségnek. A munkájához sok türelem szükséges. Szereti, mert nézheti a csillagokat.


Ennyi rémlik, persze csak erről szólt, nem ez a pontos fordítás. Leírnád Te mire emlékszel?

2018. ápr. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!