Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyek a legjobb ANGOL KÖNYVEK...

Melyek a legjobb ANGOL KÖNYVEK? (tankönyv és egyéb)

Figyelt kérdés

Ismertek jó angol könyveket?

Pl: 1000questions 1000 answers... ???

Milyen tankönyvből tanultál? mennyire jött be?


2010. jún. 12. 00:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Segítek neked egy kicsit.

Dohár Péter: Kis angol nyelvtan. A legjobb könyv a nyelvtanhoz, amit el tudsz képzelni. És amilyen mázlista vagy megtaláltam neked a google-el pdf-ben :)

De érdemes megvenni is, nekem is megvan.


[link]

2010. jún. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Hatalmas segítség!

Várom a további válaszokat, bármit írhattok ezzel kapcsolatban!

2010. jún. 12. 01:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

oxfordos angolkönyvek.

egynyelvű, és pont így van értelme!


televan sok színes képpel és ábrával, hogy értelmet kapjanak a szavak és a nyelvtan.

2010. jún. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg jó angol könyv van, de ennyiből nem tudok ajánlani, mert tudni kellene, most hol tartasz.
2010. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Suli szerint haladó, szerintem inkább egy elég erős alapfok változatos szókinccsel.

Cél az, hogy meg tudjam magam értetni külföldön.

2010. jún. 12. 08:42
 6/15 anonim ***** válasza:

Az eddigi legjobb nyelvkönyv amivel találkoztam: Oxford Angol nyelvtan Magyarázatok- Gyakorlatok. Ebben magyarul vannak a nyelvtani dolgok leírva, és van minden egyes témához feladatsor. Nagyon jó szerintem! Mindenképp érdemes megvenni. CD melléklet is van hozzá.

Itt egy link:

[link]

2010. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ami nagyon hasznos még az az Essential Grammar in Use (Cambridge kiadó). Ez tisztán angol nyelvű, tematikus nyelvtan, sok példával és kitölthető gyakorlattal. Sokat segít. Valahol talán ez is megvan nekem pdf-ben. Nyilván, ha nem akarsz olyan sok pénzt költeni, akkor kénytelen leszel eleinte a neten megkeresni a pdf-eket később majd megveszed a könyvet, ha úgy alakul.


At első voltam.

2010. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló!


hogy találtad meg a dohári péteres könyvet pdfben? én sose találok meg semmit ha keresem...

2010. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"kedves első válaszoló!

hogy találtad meg a dohári péteres könyvet pdfben? én sose találok meg semmit ha keresem..."


Tudtam az írót és a címet. Beírtam a google-be és néztem a találatokat. Az első néhány között volt. Nem minden van meg pdf-ben, doc-ban, ha erre gondoltál a semmit nem találok meg-gel kapcsoltban.

2010. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha megtalálod azokat amik megvannak, azokat szerintem feltölthetnéd valahova. Igen hasznosak lennének.

Vagy egy email sem lenne rossz csatolmányokkal.

2010. jún. 12. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!