Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb angol tankönyv?

Melyik a legjobb angol tankönyv?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne egy jó angol nyelvtankönyv. Heti 3-4 órában tanultam eddig angolt. (iskolában)Melyik könyvet ajánlanátok?
2010. júl. 15. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly a Headway könyveket olvasgattam. Van hozzájuk tankönyv, munkafüzet, dolgozatfüzet, tanári segédkönyv. Letöltöttem egy oldalról és fokozatosan haladtam, hasznos, mert van benne szószedet és megoldókulcs is. Sajnos magnóhallgatást nem tudtam gyakorolni, mert audio fájlokat nem tudtam szerezni... :(


1 hónapon át készültem 1,5-2 ilyen könyvből (azért, mert az egyiket nem fejeztem be, azért 1,5-2 :D) és sikerült a nyelvvizsgám. :D

2010. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Headway :) én a sötétkéket fejeztem be suliba, sikerült a nyelvvizsgám elsőre!
2010. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Raymond Murphy: English Grammar in Use Elementary. Minden nyelvtan benne van, ami kell, kivétel a feltételes mód harmadik foka, de azt neten is megtalálod.


Dohár Péter: Kis angol nyelvtan. megmagyarázza az angol nyelvtant "parasztiul".


1000 kérdés - 1000 válasz.


én ezekből tanultam

2010. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!