Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Előfordult már mással is,...

Előfordult már mással is, hogy igazságtalanok voltak vele az ITK ORIGO nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam, hogy méltán rossz hírű a vizsgarendszer, mivel úgy éreztem, ha valaki tanul, akkor nyugodt szívvel mehet oda. Hát kiderült, hogy mégsem.. Nektek van rossz tapasztalatotok??
2010. jún. 12. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért szidják annyira állandóan ezt a nyelvvizsgát. Egyáltalán nem nehéz megcsinálni(és én nem vagyok egy nyelvzseni, főleg nem szóban...), az viszont, hogy esetleg a vizsgáztatók néhány helyen nem tisztességesek, az nem a nyelvvizsga hibája...én Debrecenben vizsgáztam spanyolból, és Mezőtúron angolból, és mindkét helyen rendesek voltak.
2010. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nehéz, nem is ezt mondtam!! Én is simán lenyelvvizsgáztam 14 évesen középfokon. Más nyelvvizsgákról mégsincs ennyire rossz tapasztalat! Most voltam felsőfokon, úgyh összességében 4 vizsgáztatót láttam ugyanazon a helyen, mind a négy kiégett rosszindulatú vénasszony volt.. Ennyit erről.. Akkor ellenőrizni kéne egy kicsit a dolgokat..
2010. jún. 12. 15:39
 3/8 A kérdező kommentje:
És igen is a nyelvvizsga hibája, nem azért dobálok ki 20ezer forintokat az ablakon, hogy ilyen vizsgáztatókkal találjam szemben magam!! És hogy fellebbezzen az ember, mikor csak annyit mondanak, hogy nekünk szakképzett vizsgáztatóink vannak, nicns helye nyavalygásnak.. Hogy tudod bizonyítani, hogy szóbelin mi volt??
2010. jún. 12. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a vidéki vizsgáztatókkal semmi bajom nem volt, angolból mentem és símán meglett. Viszont mikor francián voltam a Rigó utcában, na ott kegyetlenül megszivattak, nem hagytak szóhoz jutni, teljesen ellenszenvesek voltak(51%).

Az az érdekes, hogy utána elmentem BME-sre és 30%-kal jobb lett, pedig nem tanultam rá pluszban...

2010. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Amikor én a szóbeli részén voltam (Origó nyelvvizsgán)... a vizsgáztatóim közül az egyik egy kis körömvágó ollóval vágta a körmeit! NEM KAMU! Tényleg így volt! De szerencsére elsőre átmentem!
2010. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:DDD Nekem kiment valamiért az egyik nő vizsga közben..
2010. jún. 23. 14:40
 7/8 anonim válasza:
/13:55-ös vagyok/ Az is durva lehetett :S ..... Sajnos júniusban nem sikerült az írásbelim (pár pont kellett volna) :( ..... Veled mi a helyzet?
2010. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még mindig az előző vagyok, másodszorra sikerült az írásbelim :)
2010. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!