Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyennyelvet tanuljak előbb?...

Milyennyelvet tanuljak előbb? (többi lent)

Figyelt kérdés
Angolul tanulok iskolában, és rengeteg energiát fektettem bele, már olyan szinten vagyok, hogy simán meg tudok 5-6 részt egy sorozatból zsinórban, és értem a 90%-át :) Második nyelvnek muszáj volt felvennem a németet, de nagyon nem szeretem ezért úgy gondoltam, hogy elmennék egy nyelviskolába vagy magántanárhoz és inkább egy olyan nyelvre koncentrálnék, amit tényleg élvezek. A spanyol, svéd, francia, koreai és olasz közül választanék, csak nem tudom eldönteni, mindegyik nagyon érdekelne, és igazából amelyiket választom, abból szeretnék eljutni olyan szintre, ahol most tartok angolul. Szerintetek melyiket válasszam végül és miért?

2018. ápr. 14. 09:25
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat, kimaradt egy space a kérdésben :D
2018. ápr. 14. 09:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a spanyolt választanám, nem olyan nehéz és hát ugye az a legelterjedtebb azok közül amit felsoroltál. Bár szerintem ez így nagyon sok lenne egyszerre és nem biztos hogy megéri suli mellett egy harmadik nyelvbe ennyi energiát fektetni, de a te döntésed
2018. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érdemes világnyelvet választanod, mert azok a legelterjedtebbek, sokan ismerik őket. Elsősorban a franciát, és a spanyolt ajánlanám, ezek nagyon népszerűek mostanában ;)
2018. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!