Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tanuljak fodrásznak, ha...

Hol tanuljak fodrásznak, ha teljesen kezdő vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre felkapottabb a környékemen elég sok ember van aki fodrászt keres, és gondolkoztam rajta milyen jó lenne megtanulni, de fogalmam sincs hogyan kéne gyakorolnom, nem akarok pofára esni bárkinél is hogy esetleg gyakorolnék a haján és szétcseszem neki. (külön iskolát meg ilyenek hozzá hanyagolnám, talán ha tényleg lenne benne hasznom)

2017. jún. 20. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat marpedig kepesites nelkul nemigen fogsz vallalkozoi engedelyt kapni, anelkul meg maximum feketen csinalhatod, ugy ertem addig, amig a NAV meg nem fog. Marpedig meg fog...


Abba azert gondolj bele, hogy te mit csinalnal, ha valami kokler elcseszne a hajadat, amit mondjuk evekig novesztettel es apoltal.

2017. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig nincs más megoldás, mint elmenni egy képzésre. De ezzel mi a gond?
2017. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fodrászok évekig tanulják a szakmájukat. Szerinted neked suli nélkül menne? Tisztában vagy a hajfestés kémiájával? Vagy a színkeverés elméletével? A hajvágás alapfogásaival? A helyes hajszárítással?
2017. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértettétek a helyzetet, és nem is fogalmaztam meg rendesen. Nincs itt szó hajfestésről, egyszerű haj átmenetek, kikockázás, meg ilyenek. Ez mostanában a nyári divat, ennél többet nem is akarnék, és itt ennél több nem is kell senkinek.
2017. jún. 20. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress a youtube-on videókat. Meg biztos lehet valahonnan rendelni próbafejet, amin a fodrászok is tanulnak. A hátránya hogy egy fej csak egyszer használható, szerintem. Hacsak nincs olyan változat hogy külön hajat lehet tenni bele.
2017. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű átmenet? vágni,vagy festeni? Egyik sem egyszerű. Csak menj ki az utcára, nézd meg mennyi elcseszett haj van.
2017. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!