Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Külföldi nyelvtanulás?

Külföldi nyelvtanulás?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni egy külföldi nyelvtanfolyamra de nem tudom hogy tudnám rávenni a szüleimet. Nem engednék meg mert túl drága pedig megtehetnénk csak szerintük felesleges az a nyelv amit tanulok (koreai). Kifizetném magamnak de diákmunkán akkora összeget az életben nem hozok össze pedig suli mellett is dolgozom.

Hogy kéne őket megkérnem? Vagy honnan szerezzek annyi pénzt hamar? (Tudom sehol csak költői kérdésxd)

Szeretnék a jövőben is ezzel a nyelvvel foglalkozni, vagy akár ott tovább tanulni egyetemen


2018. ápr. 21. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Talán íratkozz be nyelvtanfolyamra itthon, ez még nem jutott eszedbe?
2018. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más helyiek között megtanulni, mindennap használni a célnyelvet, mint heti 1-3 órán hallani, egy olyantól, aki szintén csak tanulta és nem anyanyelvi. (jó talán anyanyelvi, de kevés ilyen van)
2018. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak Pesten tudnám ezt a nyelvet megtanulni és sajnos nem vagyok pesti. + sokkal jobb lenne tényleg anyanyelvi környezetben lenni.

Az egyetlen dolog ami miatt nem engednék meg mert felesleges nyelvnek tartják, pedig szerintem nem az

2018. ápr. 22. 09:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj érvelni azzal, hogy a munkaerőpiacon sokkal értékesebb leszel, ha különleges, ritka nyelvet beszélsz.
2018. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!