Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fejlesszem tovább a...

Hogy fejlesszem tovább a nyelvtudásom?

Figyelt kérdés
Nagyon le blokkoltam a német nyelvtanulásban. El jutottam a B2 szintre és egyszerűen tovább hiába tanulok, semmi új nem marad meg a fejemben. Se a szavak se a gramatika, sőt amit tudtam még azt is el feledtem.

2018. ápr. 21. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

először magyarul tanulj meg helyesen írni.


javítom:


leblokkoltam

eljutottam

grammatika

elfelejtettem


csak kemény tanulással tudsz haladni, akármelyik nyelvről is van szó.

2018. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 morti24 válasza:
A kérdésedre a válasz.Mérd fel mit tudsz. Csinálj nyelvtani teszteket, nézz németül sorozatokat, próbálj fordítani szöveg részleteket és ami nem megy azt tanuld meg. Fontos, ha nem jársz némettanárhoz, akkor is érdemes német beszélgető partnert keresned, ő autómatán kijavít. Lang-8 nevű oldalon találhatsz, de van több ilyen oldal. Sok sikert.
2018. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért. Telefonon keresztül, T9el és buszon írtam,amúgy nem a magyar az anyanyelvem és nem magyar suliba jártam , de szeretem ezt az oldalt.

Köszi a tippeket.

2018. ápr. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!