Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga hallgatos...

Origo nyelvvizsga hallgatos reszenel van valami taktika hogy hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
A szöveg nagy részét értem de amikor szünet van addigra elfelejtem az egészet de ha közben akarok válaszolni akkor meg fontos infokrol maradok le

2018. ápr. 25. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Első meghallgatásnál ne írj semmit, csak figyelj nagyon a szövegre. Amire emlékszel (nem baj, ha nem sok), leírod az első rövid szünetben. Utána van még két hallgatásod, szerintem ott megéri már írni, de csak kulcsszavakat, rövidítéseket, amiről eszedbe jutnak a válaszok. Utolsó hallgatásnál ellenőrizd magad. Itt nem feltétlen írnék, inkább figyelnék és mivel már 3x meghallgattad, könnyű lesz visszaemlékezni. Sok sikert😊
2018. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3*?
2018. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!😁
2018. ápr. 26. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!