Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül, angolul tudó, segíten...

Németül, angolul tudó, segítene ezt a kiejtés szerinti szöveget megfejteni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 08:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Áj em zér shuldigung, kann ihh niht léze disz szún ináf. Áber áj vaz in Teáter on szetördéj und jú niht vör dort.. Áj vaz krájing ól náht óne jú, dasz Nórá vaz ríli incsreszting dóh. Májne ádör ímél iszt kaputt, szorri for nájn notifikésön. Und ihh dont ríli júz disz ván ídör, szó méjbí áj vill in dö fjúcsör. Óder ihh méjk önádör 1. Ihh vájsz dász niht
2018. ápr. 27. 08:38
 2/8 anonim ***** válasza:

En nagyon shuldigung?vagyok. Minnel hamarabb meg akarok szabadulni tole/ettol. léze? szinhazban voltam szombaton es te nem vör dort? Egesz ejszaka sirtam miattad/nelkuled. Habar Nora nagyon erdekes volt. A masik emailem bekakilt bocs, hogy nem szoltam. Es ezt sem nagyon hasznalom, ugyhogy lehet hogy majd a jovoben fogom, vagy egy masikat csinalok, ezt meg nem tudom.


Hat ez nagyon faraszto.

2018. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha fárasztó volt, nekem jó, hogy segítettél, ezért nagyon köszönöm!
2018. ápr. 27. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ugy hangzik,mintha holland lenne.Az elsö mondat-

Azt jelenti, hogy I am very sorry, azaz nagyon sajnalom. Elöz valasz helyett (En nagyon shuldigung?vagyok).Különben jo a forditas.

2018. ápr. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vör dort?. léze? Kedves utolso?
2018. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vör dort - es te nem voltal ott.

Most mar csak a léze kell.

2018. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
léze - laser?
2018. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megint en vagyok.Most vettem eszre,az elsö mondat forditasa nem jo-Áj em zér shuldigung, kann ihh niht léze disz szún ináf.

Igy jo- Borzasztoan sajnalom, nem tudom idöben elolvasni.Vagy nem tudtam idöben elolvasni.

En nem tudok hollandul,csak nemetül es angolul,de a holland a kettö kevereke valahogy,ezert sokat megertek.

Lese=olvasni

2018. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!