Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Someone else's interest...

Someone else's interest trump's your own. Jelentése?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Meg tobb.

[link]

2018. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, már megint ez a spoonfeeding. Meg tudta volna keresni maga is a szótárban.
2018. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Csak vigyázz, mert 4 kérdezőből 3 megsértődik, ha a net lehetőségeit emlegetik neki...
2018. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha az az 1 utánanéz, és megtanulja, hogy jé, csak be kell írni, akkor már sokkal többet tettünk a fejlődésért, mintha a másik 3-nak leforídtottuk volna a mondatát, aminek lusta utánanézni, és akkor csodálkozik, hogy nem megy az angol.
2018. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Te jo eg!

Micsoda felhaborodas, mert egy valaszolo kert valamit/megkert valamire, en meg teljesitettem. 😂

#6! Legyszi, ne kerj semmit, mert tobb hozzaszolonal kiverted a biztositekot. Na, de ez M.O es a mentalitas.

2018. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet éppen úgy csinálni is, mint aki nem érti (bár ebben Raymond Chandler adja Eddie Prue szájába a nagyon igazat), de amikor ugyanakkora erőfeszítés a keresővel megtalálni a választ, mint ide beírni, akkor sokkal praktikusabb, ha megoldja maga, és a Gyakori a valódi segítségkérés és -nyújtás fóruma marad.
2018. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Brad Pitt trumps true love💑

[link]

2018. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm #3-as válaszoló :)

A magam válaszát (első) nem vettem számításba. Nagyon rendes vagy, hogy linkeltél és ilyen kedvesen válaszoltál. :) es köszönöm a fáradtságot és megértést. Csak zoldkez ment neked :)

Nos...

Én (ellenben másokkal) nem sértődök be, ha a keresőt emlegetik :D sőt, mielőtt még kiakadnál, tudnod kéne, hogy kérdés kiírás előtt megnéztem a szótárban, de így sem értettem. A "MO mentalitása"- nak a valaszolojaval sajnos egyet kell értenem. Aki ilyen kis hulyesegbol problémát csinál, az biztos hogy még kisiskolás.

És a gyakori kérdések az az oldal, ahol bátran lehet kérdezni "elméletileg", gyakorlatilag meg pár ember elrontja a feelinget... Ha az én kérdésemre felháborodtál, akkor mit szólsz azokhoz, akik azt kérdezik, hogy 'Miből készül a kenyér héja?' például? Ilyenkor nem kapsz sokkot?? :o

2018. máj. 11. 20:23
 19/21 A kérdező kommentje:
Nos, kedves valódi kérdések válaszolója :D
2018. máj. 11. 20:25
 20/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen egynyelvuszotarak belinkelesevel az a baj, hogy a kerdezo nem biztos, hogy ott tart mar, hogy meg is ertse a magyarazatot hozza, idegen nyelven, foleg idiomiakat.

#3, MO mentalitas meg a tobbi vagyok.

2018. máj. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!