Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mai Origo angol B2 laborra...

Mai Origo angol B2 laborra (Atalanta Vizsgahely) milyen válaszokat adtatok a kérdésekre?

Figyelt kérdés
A mi kérdéseink a feketékkel kapcsolatos kérdéssor volt, illetve a másik 5 kérdésre légyszi írjátok meg milyen válaszokat adtatok. Köszönöm szépen!

2018. máj. 3. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy érdekelne, hogy hogyan teljesítettél, de aki erre válaszolna itt, az valószínűleg ugyanúgy lenne vele, mint te, szóval vak vezetne világtalant.
2018. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt az első szöveg.


A második szöveg:

1. várják, hogy elálljon az eső

2. teknőst

3. hogy belökte a vízbe

4. vétlen lövés ... itt nem tudtam befejezni

5. pár napja.


Te mit írtál?

2018. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a választ, a teknős helyett én halat írtam és az utolsóhoz pedig azt, hogy múlt péntek óta.

Az első feladatnál az utolsó kérdésnél nem tudtam pontos választ adni sajnos, szóval nem tudom, hogy megvan-e a minimális pont.. a szóbelin nagyon jól kéne teljesítenem..

2018. máj. 4. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 14 pont kellene a magnóból és akkor meg van a szóbelim

Remélem nem túl szigorúak a pontozásnál :D

Szóbelin amúgy nagyon kedvesek voltak, attol féltem a legjobban

2018. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)

hol volt a szóbeli vizsgád? Belekérdeznek sokat? Nekem majd hétfőn lesz.

2018. máj. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!