Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo b2 angol 2018 májusi...

Lionbridge99 kérdése:

Origo b2 angol 2018 májusi nyelvvizsga, labor megoldások, mik voltak?

Figyelt kérdés
[link] . Az egyik szöveg itt van.
2018. máj. 4. 04:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az első feladatban:

1) Nagyon divatos nevek, hagyományok, hagyományos ruhák, kabátok, afrikai hajstílus.

2) a fehérek is ugyanúgy átvették ezeket a szokásokat

3) az a szlogen, hogy hallhatjuk és láthatjuk, hogy a fekete gyönyörű

4) A srác azt mondta, hogy ő táncos és nem politikus

5) Balettiskolát alapított a harlem utcai gyerekekből

6) azt mondta, hogy nem gondolok magamra, csak egy ember vagyok aki kivételesen pont fekete.


a második feladat:

1) otthon ülnek és arra várnak, hogy elálljon az eső és mehessenek horgászni.

2) a zsákmány egy nagy teknős volt

3) miközben íjaztak véletlenül eltalálták a gitárt, amit ki kell majd fizetniük

4) Tom azt állítja, hogy belelökték a vízbe, de David tagadja


hát most így nagyjából ezekre emlékszem, nem tudom mi volt még kérdés.

2018. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A második szövegnél még volt egy kérdés, hogy mióta van a táborban. Én arra azt írtam, hogy pár napja.

Ti mit irtatok?


Az elsö szövegnél én az egyik kérdésre csak annyit irtam, hogy tánciskolát alapitott 😑 kihagytam a balett szót...

2018. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Valóban volt olyan kérdés is, én is pár napot írtam. Azt hiszem úgy mondta, hogy couple of days.


Szerintem attól egy fél pontot biztos kapsz rá. De nem ezen fog múlni, hogyha a többit jól írtad.:)

2018. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Fiben01 válasza:
Nem egy nagy csizmát, cipőt fogott ki véletlenül? :D
2018. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem, erre kifejezetten emlékszem, hogy turtle szó volt benne, még gondolkodtam is, hogy az melyik állat, de szerencsére a teknősbékát írtam.:D
2018. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Szerintem úgy mondta, hogy azt hitte először, egy nagy teknőst fogtak ki. Én is csizmát írtam. :)
2018. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
komolyan? :D én arra a szóra egyáltalán nem emlékszem.:D beszéltük is a többiekkel, hogy mindenki teknőst írt. Na majd kiderül, fő, hogy legyen meg mindenkinek a kellő pontszám.:)
2018. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én is lábbelit írtam,10 inch-volt egyedül az érthető:) hallani véltem a teknőst is, de aztán maradt a csuka:)

Az íjászaton én azt vettem ki, hogy a táborvezetőt lőtték meg. Sajnos ennek a szövegnek a forrását nem találom:(

2018. máj. 6. 07:24
 9/21 anonim ***** válasza:
mert ugy mondták, hogy a táborvezetö gitárját lötték meg. de javitsatok ki, ha nem igy van :D
2018. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A gitár logikusabb is:) Nekem ez a második feladat nehéznek tűnt, nyilván ezért csak 5 pont. Mindkét feladat erősebb volt, mint a legtöbb gyakorló feladat amit csináltam. Szerencsére nekem elég a minimumot elérnem. Sok sikert mindenkinek!
2018. máj. 6. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!