Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga magnóhallgat...

Origo nyelvvizsga magnóhallgatásán mindkét feladatnál el kell érni a 40 %-ot külön-külön, vagy csak az egész magnóhallgatás résznek kell összesen annyinak lennie?

Figyelt kérdés
angol C1
2018. máj. 5. 03:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez valami újítás? Nem teljesen értem.


Legutóbb amikor én voltam Origo C1-en. A listening rész kizárólag arról szólt, hogy 1 szöveget kétszer meghallgattunk és kb 5 kérdés tartozott hozzá. A második feladat alatt mire gondolsz?


Nekünk a 8 pontot kellett akkor elérni 20 pontból. De ez 1 feladat volt csak.


több feladatról a listening részen a DExam-on tudok, ott viszont összességében is elég elérni a 40%-ot. Persze a kompenzáló 70% körüli speaking az ideális amennyiben 60% vagy fölé akar kerülni valaki.

2018. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szobeli 40%, labor 40% , vizsgareszekre ertendo nem feladatokra
2018. máj. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ez volt a kérdése, amit írtatok.

2016 óta valóban két feladat van a magnóhallgatásnál. Összesen kell a magnóhallgatásnak a 40%-át elérni, az teljesen mindegy, hogy milyen arányban. Hogyha az egyik feladatod max pontos, a második viszont 0 pont, akkor is megvan a vizsgád minimuma.

2018. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!