Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlana valaki angol b2 Telc...

Ajánlana valaki angol b2 Telc nyelvvizsgához, magnó hallgatás részhez valami gyakorlós segítséget?

Figyelt kérdés
nyelvvizsgázni megyek,és az írásbeli részekkel nincs semmi gond,van gyakorló könyvem is hozzá,viszont a magnóhallgatástól kicsit parázok,nem küldene valaki akár online/akár könyves segítséget hogy gyakorolni tudjak kicsit erre a részre is?

2017. szept. 22. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Enis ugyanerre megyek jovoheten. Nemtudom, hogy milyen gyakorlokonyved van. Nekem az Akademia kiados es a Tudomanyos Ismeretterjeszto Tarsulat altal kiadott van meg. Mindkettoben 8db irasbeli van es ugyanennyi magnohallgatas is hozza.

Mint irtam nemtudom milyen konyved van, de nekem volt mas nyelvvizsgara felkeszito konyvem is pl. A nagy Corvinus nyelvvizsga konyv. Abban is voltak magnohallgatasos feladatok minten irasbelihez.

Szoval a legtobb konyvhoz van, szerezz be te is egy ilyet!:)

2017. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ sajnos az én könyvem egy kicsit régebbi kiadás és ilyen magnós feladatok nincsenek benne,hanem csak ilyen írásbelire gyakorlós dolgok :D de köszi hogy mondtad ezeket a címeket,beszerzem valamelyiket! :)
2017. szept. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!