Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL B2-es angol nyelvvizsga-an...

ECL B2-es angol nyelvvizsga-anyagok?

Figyelt kérdés
Van itt esetleg olyan, akinek megvannak a kidolgozott szóbeli tételek? Ha igen, el tudná küldeni? Valamit ha valakinek vannak jó vizsgatesztek/ típusfeladatok, azt is szívesen fogadnám! Már próbáltam neten keresni, de csak 1-2 használhatót találtam. Vagy én vagyok nagyon béna, vagy tényleg nincsen olyan sok és jó. Mindenesetre hálás lennék ha valaki el tudná küldeni az övét, vagy esetleg egy használható oldal linkjét!

2018. máj. 13. 17:06
 1/1 anonim válasza:
Oldalról nem tudok, meg nem is volt rá szükségem, mert én könyvből készültem rá. Az ecl B2 könyveket ajánlom. Nem gondolom, hogy neten pdf-ben fenn vannak...nekem pont ma jött meg az eredmény. :) Jó készülést!
2018. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!