Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha csak félig sikerült a...

Ha csak félig sikerült a nyelvvizsgám, a másik felét más nyelvvizsga központokban is megcsinálhatom újra? Érvényes így?

Figyelt kérdés

C1 szinten nyelvvizsgáztam angolból, csak a szóbeli része sikerült. Szeretném mihamarabb kijavítani az írásbeli részt is. Ha ugyanoda mennék újra, ahol most voltam, akkor később javítanák ki, mint az idei érettségi pontszámítás, ergó nem kapnék érte pontot.


Szóval ha a felét pl. a Euro-nál, a másik felét az ECL-nél csinálnám, akkor érvényes lenne?

Illetve ha csak a fele sikerült, akkor a nyelvvizsga árának felét visszakapom? (Ugye idéntől ha az első sikerül, akkor azt visszafizeti az állam.)


Az értelmes válaszokat megköszönöm!



2018. máj. 14. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A párosítás lehetséges,nézz azért utána, de nekem is két külön nyelvvizsgából lett meg a komplex. Szerintem az árát nem valószínű,hogy visszaadják.
2018. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyak pont hu-n meg tudod nézni, mit-mivel lehet párosítani.
2018. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2018. máj. 14. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a KOMPLEX vizsga díja igenyelheto vissza!!
2018. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ecl-s írásbelid és euros szóbelid, nincs akadálya. De a díj csak komplex ÉS sikeres vizsga esetén jár vissza, szóval visszaigényelni sajnos nem fogod tudni.
2018. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. máj. 28. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy nem csak a komplex nyelvvizsga ára igényelhető vissza, hanem a részvizsgák árá is egyesitve, miután mindketto (második) sikerult.
2018. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!