Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lesz így esélyem az osztályban...

Lesz így esélyem az osztályban maradni?

Figyelt kérdés
Felvettek egy angol nyelvi előkészítős osztályba. Annyira jó nem vagyok angolból. 3-as szinten vagyok. Nem leszek túl gyenge abba az osztályba?

2018. máj. 16. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényege az előkészítőnek, hogy tanuld meg a nyelvet.
2018. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

A férgesét sajna mindig kiszelektálják.

Ülj le inkább és tanulj! Akár napi 4-5 órát is hogy behozd a lemaradásod.

2018. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem lesz, mérmint :Ddd mindenképpen, viszont ha érzed hogy hátrányban van, tessék leülni tanulni. Ha nem is szeretnéd ilyen komolyan, elég internetes (pl. youtube-on) tartalmakat nézni. Én szimplán youtube videokból tanultam meg angolul különben, soha éltemben nem készültem egy órára sem. Szóval ha nem is szeretnél tulságosan elfáradni, foglalkozni mindenképpen foglalkozz a nyelvvel többet, mint amennyit eddig foglalkoztál vele :) Kezdj el egy sorozatot, nézd felirattal, eredeti szinkronnal. Kiejtést is gyakorold, akár éha állitsd le a videót/sorozatot ésismételgesd amit mondanak. És igen, tudom, ez így nagyon lightos, de mindenképpen több a semminel :) No meg ha szorgalmas vagy, tanulj új szavakat, és nézd át a nyelvtant pár naponta. Írj példamondatokat magadnak.
2018. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!