Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Napi 3-4 óra némettanulással...

Napi 3-4 óra némettanulással reális a középfokú nyelvvizsga decemberben?

Figyelt kérdés

Munka mellett ennyit tudok rá fordítani. Szerintem jól haladok, bár még csak 2 hete csinálom, de tetszik. Hetente 1x tudok tanárhoz menni, akkor 2 óra hosszára, egyébként egyedül tanulok, filmet nézek/hallgatok, nyelvtant gyakorolom, szavakat tanulok (mondatokban), csak német zenét hallgatok, stb.


Mit tehetnék még a siker érdekében? A témaköröket majd akkor gondolnám végig, ha az alap nyelvtanon végigértem, kb. nyár végére.



2018. máj. 17. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a nyelverzekedtol fugg szerintem. Hogy mennyire vagy az a tipus,aki viszonylag rovid idon belul elsajatitja a kifejezeseket,szavakat.

Ez kb fel ev amit te irsz..ha ilyen intenziv ,hogy minden egyes nap ,szerintem realis lehet,de akkor teneg intenziven nyomni kell..ha meg most az alapoknal jarsz. Sok sikert . Nincs lehetetlen amugy meg :D

2018. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!