Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítana egy szót?

Valaki lefordítana egy szót?

Figyelt kérdés

Itt a videó


[link]


1:06 percnél van a kérdéses szó. A mondat elejét értem: Do you know anything about...? Valami K betűs szó. Köszi a segítséget!



2018. máj. 25. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
credit
2018. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Credit
2018. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tisztán hallhatóan Credit. De azért megnéztem a feliratot, és ott is ez volt.
2018. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Èn is arra tippeltek, de nem voltam biztos, főleg, mert miért kéne a gazdagoknak tudni bármit is a hitelről? Emiatt volt furcsa.
2018. máj. 26. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Mert pont arról beszélnek, hogy az a lány (nen tudom mi a neve) beköltözik a házába, és mondják neki hogy az mekkora felelősség. Háztartást vezetni, számlákat intézni stb. És erre mondta, hogy nem tud erről semmit. A többiek kiakadtak és elkezdték sorolni hogy kell kötnie földrengésre biztosítást mert Kaliforniában élnek, csörgőkígyók ellen kerítés is drága lehet, meg kell egy kertést stb.

Tehát csak felsorolják mivel jár az egyedül élés, és hogy mikre kell felkészülnie.

2018. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kertész*


Tehát tipikus "gazdag vagyok" problémák :)

Ezeket is meg kell oldania valakinek.

2018. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!