Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Értékelik attól a levelem,...

Értékelik attól a levelem, hogy nagyon sok mondatot kihúztam benne?

Figyelt kérdés

Az oka az volt,hogy amikor készültem a nyelvvizsgára mindig kb 200 szavas leveleket írtam, itt most 120-160 közöttit kellett írni.

Csak a 2.bekezdés után jöttem rá, hogy ez így nagyon sok szó lesz. Írtam tovább ,mert idő szűkében voltam....aztán néztem,hogy a címzés is rengeteg szó,amit még bele sem számoltam,teljesen kétségbe estem, megkérdeztem az ottani felügyelőt,és mondta ,hogy azt is bele kell számolni.

Igen,nagy hiba,de erről nem tudtam.....olyan személy készített fel,aki ott vizsgáztató,viszont annyi alap dolgot nem mondott el,így utólag rájöttem,hogy ,nagyon bánom.....



Úgy néz ki,hogy kb a 3. sor után van vagy 4 sor kihúzva,aztán jön kb egy bekezdés és megint vagy 3 sor kihúzva ....


Így nagyon gyorsan számoltam meg,de 160 alatt volt.



Most nagyon tartok tőle,hogy most akkor a pontozás hogyan lesz,és lesz egyáltalán.

Azt elmondták ott az elején,hogy ha a szóhatárt túllépjük,nem kerül javításra a levél. Emiatt húztam ki azt a rengeteget..... hogy azért ki legyen javítva.

Van ,aki 30 szóval meghaladta és úgy hagyta ....



Ez egy nagyon fontos nyelvvizsga számomra,és tudom,hogy az én hibám,hogy nem mértem fel a helyzetet.......


2018. máj. 26. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ezen örlödnöd, mostmár ugy marad. Attol is függ szerintem, hogy ki javitja, mennyire joszivü. Nem irtad egyébként, hogy milyen tipusun voltál.

Amugy nem hiszem el, hogy ne javitanák ki attol, mert meghaladtad. Ez hülyeség.

2018. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

+- 10% lehet a szószám. Egy vizsgajavító mondta nekem,hogy ő nem javítja ki,ha ennél több,kevesebb.


Nekem így pont jó lett a szószám,csak a kihúzott sorokkal van baj..Azt is kérdeztem tőle,de nem adott egyértelmű választ. meg szerintem el sem tudja képzelni,hogy nem csak 2 sort húztam ki.

2018. máj. 27. 09:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, hogyha nincs piszkozatlap, és idö rá, hogy elöbb arra irjunk. Szerintem nincs abban semmi, ha kihuztál belöle sorokat, csak értelmes legyen ugy is a levél.
2018. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát,meglátjuk majd,remélem.köszi a választ:)
2018. máj. 27. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit, nem sok segitségedre voltam. :D

Tanárfüggö, nyelvvizsgahely függö a dolog, de még mindig jobb ha kihuztad, mintha ott hagytad volna.

De tul kell lendülni rajta, nem kell örlödni az eredményig ezen, mert ugysem tudhatod mi lesz. Én is csunyán elszurtam a levelet, elsö két nap tiszta depis voltam, aztán rájöttem, hogy bár a diplomaosztom mulik rajta, mégsem izgulhatom végig az egy honapos javitást, mert csak megkeseritem a mindennapjaim. Ugyhogy fel a fejjel, probáld meg elterelni a gondolataidat.:)

2018. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is a diplomaosztóm múlik rajta . De igaz,élvezni kell a mindennapokat:),ez már úgysem visszafordítható...
2018. máj. 27. 15:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Én irtam az angol tanáromnak, hogy nagyon mérges vagyok magamra, mert ugy érzem minden feladat legalább 80%-osra sikerült, de a levél miatt nem lesz meg. Azt mondta ne gondolkozzak ezen, mert lehet egy jofej javitonak ez éppen meg fog felelni. Nem tudhatjuk, hogy mennyire szigoruak. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy nem lesz meg, de már tullendültem a dühöngésen.:D Amugy meg nagy francok hogyha nem fogadják el neked, a nyelvvizsga a nyelvröl kéne szoljon, nem arrol, hogy meg tudjuk-e számolni a sorokat. Ha helyesek a mondatok, én nem problémáznék ezen. Majd irj, ha tudsz valamit, és nem titkos az eredmény.:)
2018. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvasnám. :'D

A levél közben bepánikoltam és össze vissza írtam mindent. Ha nekem így meglesz neked tuti.

2018. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, megnyugtato olvasni :)
2018. máj. 29. 21:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem fenn van az eredmény, kicsit bepánikoltam mikor írtad, hogy nem javítják ki ha meghaladtad a sorokat, mert én 20 helyett legalább 28at írtam. :D de annyira nem húzta le a végeredményt, szerintem nem ezért veszítettem pontokat. ráadásul össze vissza firkáltam benne mindenhova, nagyon csúnya lett az összhatás, de 60%ra sikerült mégis. sok sikert.:)
2018. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!