Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet interneten...

Hogyan lehet interneten intézni a nyelvvizsga díj visszaigénylést?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki neten csinálta és vissza is kapta a pénzt? A leírásban van szó arról, hogy van ilyen lehetőség, de sehol nem találtam linket. (Az államkincstár és az ügyfélkapu holnapján belül sem találtam lehetőséget az internetes ügyintézésre).

2018. máj. 29. 15:56
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet interneten. Megpróbáltam nekik emailben eljuttatni a kitöltött formanyomtatványt és az igazoló számlát, de közölték, hogy emailben nem fogadnak kérelmet, ügyfélkapun pedig "technikai okokból" szintén nem küldhető be (értsd: a mai napig nem készült elektronikus nyomtatvány a kérelmek kezelésére). Egyedül postán tudod beküldeni a szükséges dolgokat.
2018. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem az itteni link működött: [link]


Kiírta, hogy az űrlap beküldése sikeresen megtörtént és az ügyfélkapumba is jött visszaigazolás. Remélem, a pénz is megjön majd.

2018. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!