Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha csak írásbeli nyelvvizsgára...

Ha csak írásbeli nyelvvizsgára mentem, és az sikerült, de még nincs meg a szóbeli, kapok róla valamilyen tanúsítványt?

Figyelt kérdés

Áprilisban voltam ORIGO középfokú német írásbeli nyelvvizsgán, ami sikerült. Szóbelivel még nem próbálkoztam (majd nyáron tervezem), de az írásbeliről fogok kapni, kaphatok valamilyen papírt, hogy megvan? Ha igen, hol kell kérni, mert az emailben csak ennyit írtak: "A felülvizsgálati idő elteltét sikeres eredmény esetén is ki kell várni, de a honlapon, az eredménylekérdezés oldalán le tudsz mondani a felülvizsgálatról, így fel tudod gyorsítani a bizonyítvány kiállításának idejét."

A felülvizsgálatról lemondtam még egy nappal az eredmény után, de több email a bizonyítvánnyal kapcsolatban még nem jött.

Köszi a segítségeteket előre is!:)


2018. máj. 30. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz kapni egy írásbeli nyelvvizsga-bizonyítványt (rendes, keménypapíros, sorszámos bizonyítványt).

Akkor is így lenne, ha komplexeztél volna és elbukod a szóbelit.

Majd fog jönni az értesítés az átvételi lehetőségről, vagy ha nem, érdeklődj (mostanában kapják kézhez az áprilisiak, itt is volt róla kérdés, meg az Origo FB csoportban is láttam erről beszélgetést.

2018. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Akkor várunk. :)
2018. máj. 30. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapsz külön-külön egy keményfedeles nyelvvizsga BIZONYÍTVÁNYT a szóbeliről és az írásbeliről is, amik együtt bizonyítják a sikeres nyelvvizsgádat. Ha ez így nem tetszik neked, akkor kérheted, hogy vonják össze a kettőt és akkor nem kell két külön dokumentumot cipelned magaddal.
2018. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az írásbelid sikerült, akkor ne félj a szóbelitől, sokkal könnyebb. :)
2018. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!