Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol tudok jó javascript/angula...

Hol tudok jó javascript/angular5/ionic tananyagra szert tenni ingyen? youtube link, bármi jöhet, én is találtam, csak nem tudom melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki mindet és majd írd meg melyik volt a legjobb!
2018. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyi időm sajnos nincs.
2018. márc. 7. 11:33
 3/13 A kérdező kommentje:
Van kifejezetten játékfejlesztés tanítására torrent oldal, de ott csak c++ van.
2018. márc. 7. 11:35
 4/13 anonim ***** válasza:

A minőségért fizetni kell. Egy napon a megszerzett tudásoddal a tanulásra fordított összeg többszörösét fogod megkeresni plusz az emberek többsége komolyabban veszi a tanulást ha fizet érte.


Havi 30 dollárért már a legjobb oktatóoldalon is tudsz tanulni, a pluralsighton, de sok olcsóbb opció is van. Ha van számítógéped és internetkapcsolatod akkor nem vagy mély szegénységben és megengedhetsz 30 dollárt (vagy akár kevesebben pl.: 10 dolláros udemy kurzus, amivel elvagy 2 hónapig).


Ha ennyire érdekel az oktatás minősége, fizess érte. Ha te nem veszed komolyan magadat, hogyan márod el másoktól. Ha nem fektetsz önmagadba, hogyan várod el majd később másoktól?

2018. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs visa, mastercard meg az ott felsorolt kártyák közül nekem egyik sem, nem tudom hogyan fizessek így online, csak ezért nem akarok egy ilyen kártyát igényelni és fenttartani.
2018. márc. 7. 14:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Masterral szinte minden helyen tudsz. Nekem is az van és én is azzal fizettem ilyen helyeken. A pluralsigt is elfogadja de ha véletlenül nem sikerül még kb 10 ehez hasonló hely van.
2018. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Amugy itt van hogy elfogadják, de mindenhely elfogadja a mastert

2018. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De azt mondom, hogy nekem nincs ilyen kártyám. Se master se semmi.
2018. márc. 7. 16:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Van egy számlaszámom és kész, nem akartam kártyát csináltatni még.
2018. márc. 7. 16:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi :)
2018. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!