Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hallottatok róla hogy a...

Hallottatok róla hogy a BitCoin mintájára be akarják vezetni az eForintot?

Figyelt kérdés
Vagy csak pletyka az egész?
2018. jún. 10. 21:54
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Gyűjtsünk a felszabadításodra!
2018. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kamu XD Főleg úgy hogy ugye a nagy lufi után a bitcoin is jelentősett esett és azóta is ott stagnál.
2018. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
menj el inkább dolgozni
2018. jún. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mar 2014-ben kezdtek terjeszteni ezt a hulyeseget. Scam, duma, semmi mas.
2018. jún. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%

Tervbe van véve ilyesmi, de szerintem jó idő mire meglesz.

Sorrend:

M6

4-es metró

Euró

E forint

2018. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

" kamu XD Főleg úgy hogy ugye a nagy lufi után a bitcoin is jelentősett esett és azóta is ott stagnál."


hehe, korábban az volt vele a bajod hogy meredeken emelkedik, most meg az, hogy stabilizálódni látszik:))) neked semmi se jó.

2018. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem aztán semmi bajom nem volt vele :) semmi közöm hozzá, külső szemlélőként nézem.. te valaki mással találkozhattál
2018. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mind ezért rinyáltok, hogy nem stabil, most meg mondom az a baj hogy stabil.
2018. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

rinyálni max te rinyálsz most.... én csak tényt írtam le. felfutott, mindenki ráugrott anno. aztán ahogy a tőzsdei dolgok szoktak és ahogy teljesen független közgazdász szakemberek jósolták, vissza is esett. én egy szóval nem mondtam hogy jó vagy rossz. akkor mindenki ráugrott mindenféle PLETYKA indult, most éppen hogy visszaesett, sokkal kisebb az érdeklődés. az eForintról meg ugye végképp nem hallani.


Szóval te görcsölsz rajta, én nagy ívben letojom mi van a Bitcoinnal :D tőlem aztán 20millát is érhet egy darab, vagy akár 5 Ft-ot is, nem az én világom :D

2018. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!