Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek melyik nyelvvizsga...

Janoma12 kérdése:

Szerintetek melyik nyelvvizsga a jobb? Az Origó, Euroexam vagy a TELC? A nyelvvizsga könnyű vagy nehéz?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincs ilyen, hogy jobb, nagyon függ a saját személyes képességektől.

Nekem például a szóbeli és a listening nem erősségem, ezért a felsorolt háromból az Origo lenne jó, tudomásom szerint ott a legkönnyebb a listening, és nekem jobb, ha nem párban kell szóbeliznem. Az írás-olvasás viszont erősségem, így nem jelent gondot, hogy az Origo pontozása kicsit talán szigorúbb.

Szerintem érdemes megnézned mindhárom vizsga mintafeladatait, és az alapján választani, hogy melyik megy kapásból jobban.

2018. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
En pedig a helyedben pont az Origot hagynam. Egy Telccel sokkal tobbet ersz, hiszen nemzetkozi. Az sem nehez.
2018. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!