Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Normális, ha ezt írja ki a...

Normális, ha ezt írja ki a felvi.hu?

Figyelt kérdés

Ősszel tettem egy emelt szintű angol érettségit, 60% fölötti eredménnyel, ami ugye egyenértékű a B2-es komplex nyelvvizsgával.

A felvi.hu-n még regisztráció után kellett adatokat megadni, a nyelvvizsgával kapcsolatban is, és ki lehetett választani azt, hogy emelt érettségim van. Ki is választottam, most viszont a felvi azt írja a nyelvvizsgával kapcsolatos táblázatban, hogy adat nincs róla.

Ez normális és azért van mert ott csak a tényleges nyelvvizsgákról vannak adatok?

Kéne aggódnom?

Van valaki aki hasonló módon “kiváltotta” a nyelvvizsgát?



2018. jún. 21. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezések és pontszámok menünél megkaptad érte az extrapontokat?
2018. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még 0 ponton van minden, mert csak jövőhéten szóbelizek, így gondolom addig nem is számolnak semmit amíg nincs meg annak az eredménye. :/
2018. jún. 21. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Az őszi érettségi előrehozott volt, ezt elfelejtettem hozzátenni. :)
2018. jún. 21. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Nekem így is 0 pont van néhol, pedig már tavaly érettségiztem. Mert valami nem jó nekik a feltöltött dokumentumoknál.
2018. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálam akkor azért azért mert ugye az érettségi sincs még meg, plusz a 12. év végit is csak akkor tudom majd feltölteni ha kiadják jovoheten az érettségi bizonyítvánnyal együtt.

Köszönöm szépen azért, remélem nem lesz belőle gubanc. :)

Ha valakinek esetleg még lenne korábbról tapasztalata ezzel kapcsolatban, hálás lennék ha megosztaná! :)

2018. jún. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!