Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol Érettségi SZÓBELI...

Angol Érettségi SZÓBELI feladatokat hol találok?

Figyelt kérdés
Kifejezetten az Érettségi szóbeli feladatai kellenek de sehol nem találom. Valaki esetleg egy link?
2018. jún. 21. 14:43
 1/2 sm's girl ***** válasza:

A szóbeli vizsga minden nyelvnél három feladatból áll. Kihúzol egy megszámozott borítékot amibe a tanárod 3 témában válogatta össze a feladatokat, a témák nem feltétlenül vágnak egybe. Nekem most például ezek voltak.:

1. feladat: Beszélgetés: A tanárnak fel van írva hogy ahhoz a számú tételhez milyen beszélgetési téma tartozik, itt a tanár feltesz néhány kérdést és arra kell váalszolnod, tényleg olyan mint egy beszélgetés. Nekem angolból ez a könyvek és olvasás, franciából a divat volt.

2. feladat: Sziutáció: A borítékból kiveszed az első lapot ami tartalmazza a sziutációt amit a tanárral eljátszasz. Angolból nekem a Föld napjára kellett a barátnőmmel(vizsgáztató tanár játsza) a Föld napjára egy 3 részes környezetvédelmi projektet megcsinálni és azt kellett eldönteni hogy mi legyen a 3 téma és miért amit belerakunk a projektbe. Franciából pedig bébiszitterkedéshez kellett egy táblázatból a preferenciák alapján kiválasztani egy családot.

3.feladat: Önálló témakifejtés. Van egy téma és vannak hozzá képek, és itt 4-5 percig kell önállóan beszéled róla, vannak megadva szempontok amiket meg kell említened mindenképpen, ha nagyon nem megy a tanár segítő kérdéseket tesz fel hogy tudj beszélni. Nekem ez angolból az online vásárlás, franciából pedig a klímaváltozás volt.


Kimondottan feladatokat nem találsz hozzá, itt van 2 szóbeli feladatlap amit te is kapsz majd!

[link]

2018. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!