Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem angol nyelvű...

Tudnátok nekem angol nyelvű YouTube csatornákat mondani?

Figyelt kérdés

Az angolomat szeretném fejleszteni. Olyan kéne,amin magyar felirat is van.

Bármilyen téma érdekel,csak fejlődnek.

16/L



2018. jún. 23. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Angol nyelvű csatornák nem fáradoznak azzal hogy ekkora kicsi célközönségnek feliratot is készítsenek.
2018. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oliver38 válasza:
100%
nézz bármit ami érdekel és angol nyelvü(azaz a videók kb 90%-a) és ha valami szót nemtudsz azt fordítóval nézd meg hogy miaz.. pillanat alatt meg fogod tanulni így hidd el.
2018. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt sajnálattal hallom,de köszönöm a válaszokat!

Esetleg olyan,amin angolul van a felirat?

2018. jún. 23. 20:23
 4/5 anonim válasza:
74%

How it should have ended, The film theorist, Geography Now, RealLifeLore, Vsauce1/2/3, thoughty2, KnowledgeHub, Lang Focus, This place, It's okay to be smart, TED-Ed, Hot mess, Tech Insider, Science Insider, Wendover Productions, Kento Bento


Ezek szerintem megérné megnézned. Néhány videónal magyar sub is van, de azért inkább angolra számíts. Talán nem is baj, azzal többet tanulsz. Az ismeretlen szavakat googlizd meg és próbáld megtanulni. Remélem tudtam segíteni.

2018. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2018. jún. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!