Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes egy másik nyelvbe...

Érdemes egy másik nyelvbe belekezdenem?

Figyelt kérdés

Nincs jó nyelvérzékem, de szorgalmas munkával 91%os felsőfokút szereztem angolból, így elgondolkoztam, hogy érdemes lenne e belevágni egy másik nyelvbe.

De igazából egyik nyelvvel sincs célom, nem akarok külföldön élni és a munkámhoz is elég az angol. Ilyenkor van értelme egy másik nyelvet elkezdeni? Vagy inkább mélyítsem el jobban az angolt?

Ha elkezdek egy másik nyelvet az nem fogja visszavetni az angolom?

Egyébként a német nyelvre gondolnék, hogy belevágjak, mert az a leghasznosabb az angol után.


2018. jún. 24. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mindenképpen érdemes, hiszen az agyadat pallérozod vele, és jobb több lábon állni, ki tudja, mikor lesz rá szükséged. Ha az angolt napi szinten használod, nem fog kopni.
2018. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!