Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol érettségi vagy a...

Emelt angol érettségi vagy a középfokú nehezebb?

Figyelt kérdés
Hivatalosan mindkettő B2 szint.

2018. jún. 26. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Az emelt a nehezebb.
2018. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Értelemszerűen az emelt.
2018. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Középfokúm már decemberben sikerült, de az emelteket csak mostanság kezdem jóra megírni és még most sem tökéletesek. A felsőfokot bőven nem éri el a feladatok szintje, de az átlagos B2-est meghaladja.
2018. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Emelt érettségi nehezebb szerintem.
2018. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt érettségi szerintem is nehezebb, de lehet, hogy az adott nyelvvizsgától is függ. Egy darabig jártam nyelvórákra, ahol a B2-es nyelvvizsgára készítették a diákokat és én mellette készültem az emelt érettségire. Én a nyelvvizsgás feladatokat könnyebbnek éreztem, illetve emelten ugye nem is használhatsz szótárt csak a writingnál és a szóbeli is más egy picit.
2018. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!