Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ecl C1 szlovák nyelvvizsgája...

Ecl C1 szlovák nyelvvizsgája van valakinek?

Figyelt kérdés
Megosztanátok a tapasztalatokat? Nehéz volt? Illetve a szóbelire honann tanultatok? B2 szintű nyelvvizsgám van, de a mesterdiplomához szükséges a C1. Esetleg más nyelvizsgával tapasztalat?
2018. jún. 28. 14:28
 1/2 anonim válasza:
2010 ben voltam. Kidolgoztam a temakoroket, mert felkeszuletlenul nem mertem belevagni. A szovegertesek nagyon konnyuek voltak, a szobeli pedig annyiban mas a B2 tol, hogy sokkal tobb szofordulatot “illik” hasznalni. Ha megvan a B2d akkor sztem eleg a szokincsedet boviteni, es semmi nehezseg nem lesz benne... (88%ra csinaltam meg)
2018. jún. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Igen, én is a szókicsbővítésre gyúrok :) Én majd csak áprilisba tervezek menni, remélem sikerül majd :)
2018. jún. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!