Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ÖSD nyelvvizsga, harmadik...

ÖSD nyelvvizsga, harmadik feladat?

Figyelt kérdés

Tudjátok esetleg, hogy milyen témaköröket érinthet a pro-contra érvelés?

Meg van ez adva valahol vagy lehet bármi az Atomkrafttól egészen az E-Books/Bücher témákig?



2018. júl. 7. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is most készülök! :D

Én úgy tudom, hogy a szóbeli rész meg úgy általában a nyelvvizsga 5-6 jól körülhatárolható téma körül szerveződik, amely témák a következők:

Fremdsprachen, Schulen

Arbeit, Beruf, Berufung

Medien, d.h. Fernsehen, Bücher, Internet usw.

Urlaub

Krankheiten

Sport


A betegségeknél az írásbelin ahogy tapasztaltam, nagyon ki vannak hegyezve az étkezési zavarokra. Annak érdemes jobban utánajárni. Kitöltöttem már kismillió tesztet, és az egészséggel kapcsolatosak pár kivételtől eltekintve evészavarokról szóltak.

Jó készülést! :)

2018. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja igen, megvan, mit felejtettem el. :D

Jótanács: a lyukas szövegek miatt nagyon alaposan érdemes átnézni a vonzatos igéket.

17/F

2018. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!