Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyesíthetem-e komplex nyelvvi...

Egyesíthetem-e komplex nyelvvizsgává?

Figyelt kérdés

Megvan a B2-es origós (kétnyelvű) írásbeli nyelvvizsgám, ehhez TELC-es szóbelit (egynyelvű) szerettem volna, nem sikerült. Azóta olyat is hallottam hogy ezek így nem számítanak komplexnek.Utána olvastam és egy oldalon írnak jogszabályokat és csatolnak hozzá egy táblázatot amiben leírják hogy mi mivel egyenlő, és abban sem találtam ezt így érvényesnek. Itt az oldal: [link]



Valakinek van valami bővebb/konkrétabb információja? Jobban járnék ha origós szóbelit csinálnék?



2018. júl. 9. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

"Amennyiben azonos nyelven, azonos szinten általános nyelvi államilag elismert nyelvvizsgát szerzett a vizsgázó

(még akkor is, ha a vizsgákat különböző nyelvvizsga-központokban tette le), írásbeli és szóbeli nyelvvizsgája

együttesen komplex nyelvvizsgának minősül. A Hivatal komplex igazolást csak a 2000. január 1. után

letett részvizsgák alapján állít ki."


A táblázat legfelső sorát nézd.

2018. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általános egynyelvű szóbeli és Általános kétnyelvű írásbeli --> Általános egynyelvű komplex


Rád ez vonatkozik.

2018. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!