Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Győrben lehetséges jelenleg...

Győrben lehetséges jelenleg valahol japánt tanulni?

Figyelt kérdés

Régebben úgy tudom, az egyetemen külsősként is be lehetett ülni faktra, de ez továbbra is opció? Vagy van egyáltalán még japán oktatás ott, mert csak egy évek óta nem frissített listát találtam többszöri guglizásra is.

Ha tudtok valamit ezzel kapcsolatban, légyszi írjatok, vagy ha esetleg létezik neten nem hirdetett japán nyelvtanfolyam Győr környékén, az is ugyanúgy érdekelne.



2018. júl. 9. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még januárban kérdeztem rá ugyanerre.

Akkor ez lett az eredménye:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..


Ha gondolod, kérdezz rá te is!

2018. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy írtál, nem bukkantam rá korábban a te kérdésedre.

Végül lett valami eredménye az utánakérdezésnek?

2018. júl. 17. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, ahogy nézzük: megtudtam, hogy az egyetem idegennyevi tanszékén a japán nyelv, mint szak, megszűnt. Privátban volt egy-két jelentkezőm, akik kisebb-nagyobb összegekért vállaltak volna magánoktatást; egy kivételével online (amit én nem preferálok). Végül úgy döntöttem, autodidakta módon folytatom tovább tankönyvekből, YouTube-ról, egyéb forrásokból. Bár bevallom, azóta eléggé ellustultam...:)

Ha esetleg neked tudomásodra jut bármiféle tanfolyam vagy más egyéb lehetőség, kérlek, jelezd!

2018. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Csak érdeklődni szeretnék, hogy végül jutottál-e valamire?
2018. aug. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Ne haragudj, korábban nem volt időm írni, de köszönöm, hogy válaszoltál. Sok sikert neked!

Valószínűleg egyébként én is elkezdem majd egymagamban a japánozást, de egyelőre elakadtam az anyagok felkutatása közben.

Természetesen szólok majd, ha hallok helyi tanfolyamról.

És köszönöm, hogy érdeklődtél :)

2018. aug. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!