Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen a nyelvoktatás a...

Milyen a nyelvoktatás a Corvinus Egyetemen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanár és nyelvfüggő. Szintentartásra az összes alkalmas.

Viszont ha nyelvvizsgázni akarsz akkor NE anyanyelvi tanárhoz vedd fel. Az anyanyelvi tnaár szóbeli kommunikáció fejlesztésére jó, de eléggé kötetlen az óra szóval nyelvvizsgához nem segít szinte semmit.


Én német szakmai középen voltam. Erről tudok többet mesélni

2018. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Múlt félévben angol általános felsőfokon voltam, egymás utánra vettem fel a heti 2x1,5 órát. Magával az oktatással nem volt gond, csak ez a heti egy (1+1) alkalom kevésnek érződött :/.

2018. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önmagában nem elég egy nyelvvizsgára, tehát kell mellette tanulni. Viszont egyes tanárok olyan jó (szinte teljesen kész) tételeket töltenek fel, hogy megkönnyiti a készülést
2018. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!