Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idén érettségizek és addig...

Idén érettségizek és addig még angolból szeretnék letenni egy nyelvvizsgát. Meddig tehetem le úgy, hogy azt beszámítsák az érettségibe?

Figyelt kérdés
gondolom április már késő lenne...ha az a lényeg, hogy a kezemben legyen már, amikor érettségizem, akkor mennyi az az idő, míg kézhez kapom? és hol érdemes letenni? tippeket, tanácsokat szivesen fogadok, köszi
2008. nov. 1. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Érettségibe már nem számítják bele,szóval egy nyelvvizsgával nem lehet kiváltani az angol érettségit. Felvételi pontokba még akkor is beleszámítják,ha áprilisban nyelvvizsgázol. Tavaly én is így voltam,és mivel június valahányadikáig kellett ilyen dokumentumokat pótolni,így beleszámították ezt is.
2008. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvvizsga körülbelül 4-5 éve nem váltja már ki az érettségit, de felvételikor plusz pont, ha tovább szeretnél tanulni.

Én Budapesten, a Rigó utcában tettem le a BME nyelvvizsgaközpontban, gyerekjáték volt. Arra már nem emlékszem, hogy mennyi idő alatt kaptam kézhez, de ha megnézed egy nyelvvizsgaközpont weboldalát, ott feltültetik.

2008. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2008. nov. 5. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!