Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti visszakaptátok már a...

F.S.G. kérdése:

Ti visszakaptátok már a nyelvvizsgátok árát?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyit kellett rá várnotok?

Én március 3-án tettem vizsgát,sikeresen de eddig még semmi híre a pénznek



2018. júl. 18. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Vissza is igényelted vagy csak várod, hogy küldjék a pénzt?
2018. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze
2018. júl. 18. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, oké :) Bocsi, nem akartam bunkó lenni vagy ilyesmi, csak a kérdésből nem volt egyértelmű és én már találkoztam olyannal, aki nem tudta, hogy hogyan működik, mert ez még egy új dolog. Én sem kaptam még meg, de én csak június végén igényeltem (24-e körül). Nem tudom, hogy kb. mennyi idő, de azért a te esetedben már tényleg nem tegnap történt....
2018. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi hát kiváncsi leszek lehet az egész csak parasztvakítás :/
2018. júl. 19. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén március 3.-án vizsgáztam, áprilisban lett eredmény, májusban bizonyítvány. Május 18.-án küldtem el az igénylést, azóta várok, de semmi, se pénz, se visszaigazolás, se válaszlevél, semmi. De ahogy olvastam itt, másnak sem érkezett még meg.
2018. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hali! Nekem tegnap utalták át, 2 és fél hónap alatt sikerült. :D
2018. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!