Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elmehet helyettem más ember a...

Elmehet helyettem más ember a nyelvvizsgára, úgyhogy az én irataimmal engem “cserél fel”? (Nem a jogi vonatkoztatásai a kérdés)

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy úgy teszek mintha elhagytam volna az irataimat (diáki, személyi) és elküldök magam helyett mást a többi iratommal így az igazolvány képre ő kerül. A vizsgára szintén az én papírjaimmal jelenik meg, hogyan derülne ki a személyazonossága? Természetesen tudom, hogy jogilag tilos illetve (gondolom) büntetendő, ez csak egy felvetés.

2018. júl. 18. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk nyelvvizsga elott megneztek a szemelyit, de nagyjabol csak egy pillantast vetettek ra; viszont bizonyitvanyokon nem szokott kep lenni (vagy de?).

Szoval ha hasonlitotok egymasra, es o szobeli elott megtanulja az adataidat (nevedet), mert az egesz feleletet veszik magnora, akkor ha valaki nagyon akarja, igy at tudja oket verni...

Vizsga elso resze elott mindenki kap egy azonositoszamot, ezt kell majd a lapokra ragasztani; talan ezt is el lehet cserelni, ha mindketten mentek... De hosszabbtavon a tudas jobban megeri, az utolso pillanatban pedig minden vizsgazo fejeben megfordul, hogy mast kuld be maga helyett... :D De utolso elotti nap a legtobb helyen meg lehet halasztani, ha muszaj...

2018. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Régebben mikor egyetemista voltam ès nem volt pénzem eljártam mások helyett vizsgázni. (Tudom erkölcsileg elítélendő)

Megkaptam a srác személyiét és simán beültem a vizsgára (az adatokat és a neptunkódot megtanultam). Nagyon felületesen nézték meg az íratokat ìgy sosem buktam le. Egy vizsgaidòszakban 8-10 vizsgát csináltam meg és jó pénzt kerestem vele.


Ma már nem csinálnék ilyet.

2018. júl. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó ez nagyobb karokon esélyes igen. Kisebbeken megjegyzik az arcod neved.


Élelmes vagy és okos. Elismerésem.

2018. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!