Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol b2 szintrol c1 szint?

Angol b2 szintrol c1 szint?

Figyelt kérdés

Hany honapos tanulasal lehet elerni?

Pl filmeket felirat nelkul is szepen megertem

Egy 150,180 oldalad konyvbol kb 100-110 szot nem ertek.

Beszelnimeg folyekonyan tudok csak szokincsem nem tartom olyan elitnek



2018. júl. 20. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen könyv? Ilyenféle? "An antiquated owl, denizen of one of the trees in the wood near the inn, hooted delorously."
2018. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dolorously/deliriously
2018. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Star wars : jedi apprentice sorozat

De pl valtozo h mennyit nem tudok van h egy konyvben 50 szot nem ismertem.

Azert az jo arany nem?

2018. júl. 20. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
#2, az az, kösz, dolor. Figyelmetlen voltam. Én papíron olvastam valaha, és most ahelyett, hogy lementem volna a garázsba, rákerestem, hátha megvan már a neten, és a txt-t másoltam át - amiről szkennelték, egy csomó fekete pötty van az oldalon, az egyik pont az o belseje, ebből lett e.
2018. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na végre találtam egy jó linket, belenéztem az elsőbe - valóban elég jó szinten vagy.

Na de miben? A C1 az, hogy gonoszul fogalmazzak, a műveltség irányába lép. Itt van például találomra a National Geographic 2013. márciusi száma, a következő cikk-bevezető mondatokkal:

- When Susan Connell arrives at the first oil well of the day, she tosses her stylish black-rimmed glasses onto the dashboard of her 18-wheeler, climbs down from the cab and pulls the zipper on her fire-resistant coveralls up to her neck.

- There is excellent cell-phone coverage at the bottom of the Yangtze River...

- In a remote forest sector of the Democratic Republic of the Congo, along the north bank of the Luo River, 50 miles by dirt trail from the nearest grass airstrip, liews the Wamba research camp, a place that's quietly renowned in the annals of primatology.

- Expets once feared the nine-spotted ladybug was going extinct.

- In the nocturnal narrative of a garden at night the dramatis personae are wildly fragrant blooms that unfurl in darkness like jasmine, tuberose, gardenia; luna moths with wings the color of the celadon; and scarab beetles irridescent as opals.

- Rhian Waller studied deep-sea corals for ten years through portholes and on video feeds sentfrom robitic submarines...

- At the edge of a stubby, dried-out alfalfa field outside Grand Junction, Colorado, Deputy Sheriff Derek Johnson, a stocky young man with a buzz cut, squints at a speck crawling across the brilliant, hazy sky.


Nem tudom, ennyiből világos-e, mire óhajtottam utalni.

Az nem válasz, hogy téged nem érdekelnek a bonobo majmok. :)

2018. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen ertem mire celzol.

Szoval akkor inkabb ilyen fajta cikkeket olvasak?

Vagy a bbc is jo?

2018. júl. 21. 03:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is, persze.
2018. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi.

Meg egy kerdes:

Ha uj szavakat hogy tudnam pasziv szokincsbol aktiva tenni? H siman beszed kozbe is tudjam hasznalni?

2018. júl. 21. 08:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon melegen javaslom ezt az oldalt böngészésre:

[link]

2018. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!