Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A 12 angol igeidőt tudni,...

A 12 angol igeidőt tudni, érteni vagy tudni használni kb. hányadik osztály szint? Eddig én németes voltam, de majd angol fogok tanulni inkább, csak hogy tudjam.

Figyelt kérdés
Angol
2018. máj. 11. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem osztály kérdése, hanem attól függ, mikor kezdesz el angolul tanulni, hogy haladsz, milyen a tanárod. Valaki már 6-ban kitűnően használja, valaki csak 11-ben.

Én 15 éves koromra jutottam el arra a szintre, 9.-ben, hogy ez menjen.

Inkább szinthez kötném. B1 felett már nem nagyon van új nyelvtan, maximum egy kicsi, B2 felett meg egyáltalán nincs, B2-C1 között inkább csak szókincsbővítés szükséges.

Nekem ezt mondta az angoltanárom, aki egy nagyon jó tanár, és tapasztalatom szerint igaza van.

2018. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elozo vagyok: Szerintem B1 szint.
2018. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én óvodában kezdtem tanulni, kb általános iskola hetedikre megvolt ez a szint.
2018. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!