Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlotok jó angol tanulási...

Ajánlotok jó angol tanulási lehetőséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék megtanulni angolul, időm max este vagy kora reggel lenne, így tanfolyam kilőve. Nagyon nehezen tanulok(vagyis nehezen jövök rá a lényegére) tudtok nekem olyan oldalt, vagy appot ajánlani, ahol keményen rá lehet állni az angolra?! Van egy csomó letöltve , de ezek sajnos nekem nem nyújtanak sok lehetőséget. Közönöm előre is
2018. júl. 22. 20:37
 1/2 anonim válasza:

NEM AJÁNLUNK. Nem terveztünk ilyet tenni.


(bocs, de engem halálra idegesít ez a fajta megfogalmazás. ez így nem kérés! kérni úgy kell, hogy "légyszi ajánljatok!", "tudnátok ajánlani?", stb. de ez az "ajánlotok.", ez egy csendőrstílus, egy ukáz, a nővérem is csak így tud """kérni""", ő halálra idegesít ezzel, neki is mindig az ilyenekre azt válaszolom, hogy "nem, miért tenném, nem terveztem" de persze nem nagyon tanul belőle :-))


Szóval én erre akkor se ajánlanék, ha tudnék, mert nem látom a kérést az írásodban sehol.

2018. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2018. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!