Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most fogok németből B2-es...

Most fogok németből B2-es Telces nyelvvizsgán részt venni. Van valamilyen tippetek, vagy észrevételetek? Ez lesz az első nyelvvizsgám és örülnék ha jól sikerülne.

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 13:30
 1/1 GombaPorkolt ***** válasza:
Nem német, ez tény, de én anno angolból voltam TELC B2-n (4 éve, ha jól emlékszem, azóta lehet, változott a dolog!), de én tanultam rendesen az angolt, heti 6 óra (emelt angolos gimnázium), minden filmet angolul néztem, minden játékkal angolul játszottam, stb, és simán meglett a B2 különösebb megerőltetés nélkül. Bementem, izgultam, persze, megírtam, kijöttem, és meglett. Nem szívattak, nem volt nehéz egyik része sem, szóbelin sem kérdeztek nagyon csavaros dolgot, úgyhogy egyszerű volt. Ha nem változott azóta, gyanítom, a német is hasonló lesz. Ha benne vagy a nyelvben, tanulod, szívesen használod és érted, akkor át fogsz menni, nem kellene, hogy nehézséged legyen! Hajrá!
2018. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!