Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok angol könyvet ajánlan...

Tudnátok angol könyvet ajánlani újrakezdőnek?

Figyelt kérdés

Az angol tudásom egy középszintű érettségi 5-ös szintjét üti meg jelenleg is, de ez nálam mind passzív nyelvtudás. Soha életemben nem tanultam angolt,csak rámragadt.


Az elejétől a végéig tüzetesen át szeretném tanulmányozni az egész angol nyelvet. Elegáns könyvek előnyben. :D


2018. júl. 28. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
New English File sorozat vagy Solutions 2nd edition - amelyiket nem ismered. Szerintem ez a kettő működik. (Ettől még más is működhet, de azokat nem ismerem annyira.) Lehet, hogy ezek neked nem elég elegánsak, de nem tudom, hogy mit értesz "elegáns" alatt. :)
2018. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!