Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgáról mi a...

Kohdori kérdése:

Origo nyelvvizsgáról mi a véleményetek (nehéz, könnyű. Stb)?

Figyelt kérdés
Eddig egynyelvűre keszültem. Nagy a különbség a kettő között? Szókincsre vagy nyelvtanra megy rá inkább?

2018. júl. 29. 11:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Köszönöm szépen a segítséget! Én is egyre jobban hajlok az Origó felé. Pedig a L.Cert-re sokan mondják,hogy könnyű,biztos arra is fel tudnék készülni,de az Origó szimpibb a magyar miatt-persze emiatt több a feladat is,na de ergó több pontot is lehet gyűjteni.
2018. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szóbelire is készülni szeretnél ne azt a könyvet vedd meg mert ahoz nincs

Nanem a sárga origós könyvet(szóbeli+írásbeli), nekem megvan a másik is de a szóbeli miatt meg kell vegyem ezt is ha figyelmesebb vagyok biztos csak a sárgát vettem volna meg :) nemrég jött ki belőle a legújabb verzió

2018. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A könyvtárban is van többféle origo felkészítő könyv, én a legújabból készültem fel (szerencsém volt, 1 példány volt bent), viszont kivettem azt az anyagot is, amihez hanganyag is van, pont ugyanúgy tudsz gyakorolni vele, mintha "élőben" csinálnád a labort..nagyon sokat segített a felkészülésben, és elsőre meglett.:)
2018. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A fordítás nagyon jó volt. Elsőre sikerült a vizsga(holott egynyelvűvel próbálkoztam már), ezentúl én is erre esküszöm. 😉
2018. nov. 13. 21:24
 15/15 A kérdező kommentje:
Meglett a nyelvvizsgám origón! Akinek nehezen megy a tanulás, azoknak ajánlani tudom csak, a fordítás pöpec és nagyon nagyon pozitív tapasztalataim vannak. Igaz nem fogadják el külföldön, de diplomához tökéletes!
2019. márc. 11. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!